Manažment a správa zariadení

Služby e-Maintenance

Služby e-Maintenance sú založené na systéme RDS (Remote Diagnostics System), ktorý poskytuje zákazníkom monitoring zariadení 24 hodín denne a 7 dní v týždni. RDS zabezpečí upozorňovanie strediska služieb Canon a správcu zákazníka na vzniknuté poruchy alebo problémy s výkonnosťou zariadenia podľa vopred nastavených podmienok. 

Priebežné monitorovanie a proaktívne spravovanie sú kľúčovými prvkami služieb Canon a zodpovedajú potrebám dnešných kancelárií, ktoré stále viac integrujú a prispôsobujú IT infraštruktúru ústredným obchodným aktivitám podnikov.

Canon e-Maintenance je proaktívna služba navrhnutá tak, aby spoločnostiam ušetrila čas, starosti a peniaze.

E-maintenance zahŕňa automatické spravovanie spotrebného materiálu, kontrolu zásob a monitorovanie životnosti kľúčových komponentov. To znižuje riziko, že dôjde toner, a znamená, že podniky nemusia udržiavať väčšie zásoby.

 

Konzola na správu iW

Konzola na správu iW je veľmi prispôsobiteľný a komplexný pomocný program spúšťaný cez prehľadávač, ktorý oddeleniam IT a technickým oddeleniam poskytuje centralizovaný bod riadenia, a to z dôvodu efektívneho spravovania a monitorovania všetkých multifunkčných tlačiarní (MFP) a tlačiarní značky Canon. Integrácia s aktívnym adresárom, správa administrátorských práv a zabezpečenie SSL zaručuje bezpečné a centralizované spravovanie vašich zariadení.

Konzola na správu iW znižuje zaťaženie správcov IT a technických oddelení. Medzi funkcie patrí monitorovanie spotrebného materiálu, rozdelenie nastavení zariadenia a iných zdrojov, konsolidačné údaje merača zariadenia a inovovanie ovládačov tlačiarne. Konzola na správu iW MC taktiež umožňuje, aby vám váš poskytovateľ služieb ponúkal lepšie služby na ďalšie zníženie zaťaženia, ako napríklad zbieranie údajov meračov, inovovanie zariadení a objednávanie tonerov.