Inteligentné kancelárske multifunkčné zariadenia

Canon imageRUNNER ADVANCE 3. generácia

Podniky venujú stále viac úsilia  tomu, aby ich pracoviská boli agilnejšie a umožnili užívateľom pracovať na zariadeniach podľa ich vlastnej voľby. To všetko pri zachovaní dostatočnej miery bezpečnosti s priaznivými nákladmi. Najnovšiu generáciu platformy imageRUNNER ADVANCE Canon navrhol s ohľadom na tieto požiadavky i s cieľom ponúknuť známe rozhranie a cloudovú konektivitu. Teda práve také vlastnosti, vďaka ktorým bude táto platforma podporovať zákazníkov v ich raste počas nasledujúcich rokov.

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE 3. generácie ponúka vo svojej triede najlepší výkon a súčasne zlepšuje efektivitu v rámci celej organizácie. Súčasťou je i software Universal Login Manager, ktorý predstavuje jedinečnú kombináciu autentizácie založenej na užívateľských účtoch, funkčnej personalizácii a sprístupnení informácií o zariadení a jeho využívaní.  Zákazníci tak majú k dispozícii prostriedky na výrazné zníženie celkových nákladov spojených s produkciou dokumentov.

Zariadenie je možné jednoducho integrovať s voliteľnou platformou uniFLOW, teda s uceleným a škálovateľným riešením značky Canon pre správu tlače a chytré skenovanie s vyššou mierou kontroly nad celým procesom. Umožňuje tiež jednoduché prepojenie s podnikovými aplikáciami i cloudom a zaisťuje okamžitú kompatibilitu s aktuálnymi procesmi i mobilnými spôsobmi práce.

Nové zariadenia umožňujú jednoduché a rýchle skenovanie papierových dokumentov vrátane možnosti konverzie do formátu PDF podporujúceho vyhľadávanie, do formátov Microsoft Word i Microsoft PowerPoint.  

Vďaka bezkonkurenčným odborným znalostiam spoločnosti Canon a jej špičkovým zobrazovacím technológiám prinášajú zariadenia tejto značky stabilnú a úplne perfektnú kvalitu. Technológia Canon V2 (Vivid & Vibrant) zaisťuje mimoriadne skvelé podanie farieb pri použití širokej škály médií, a to i pri veľkých objemoch tlače. Súčasťou najnovších modelov sú i dokončovacie úpravy, vďaka ktorým budú výsledné dokumenty veľmi pôsobivé a vyniknú nad ostatnými tlačenými materiálmi.

 

Do portfólia patria modely:

imageRUNNER ADVANCE C255/355

imageRUNNER ADVANCE C3500

imageRUNNER ADVANCE C5500

imageRUNNER ADVANCE C7500

imageRUNNER ADVANCE 4500 (B&W)

imageRUNNER ADVANCE 6500 (B&W)